Broken Embraces (2009) Broken Embraces

IMDB: 7.2

Genre

Drama
Romance
Thriller

Directed by

Pedro Almodovar

Cast

Penélope Cruz, Lluís Homar, Blanca Portillo, José Luis Gómez, Rubén Ochandiano, Tamar Novas, Ángela Molina, Chus Lampreave, Kiti Mánver, Lola Dueñas, Mariola Fuentes, Carmen Machi, Kira Miró, Rossy de Palma, Alejo Sauras

Annotation

Harry Caine, a blind writer, reaches this moment in time when he has to heal his wounds from 14 years back. He was then still known by his real name, Mateo Blanco, and directing his last movie.

  • Zaudētie apskāvieni
  • Разомкнутые объятия
  • Los abrazos rotos
Broken Embraces - Pedro Almodovar
© 2009 El Deseo S.A.

Watch movie trailer

  • Filma šķita kā salikta no klucīšiem-katrs simbolizē savu daļu, ir šķietami "patstāvīgs", neatkarīgs, bet tomēr būtisks kopējajā konstrukcijā. Sižets diezgan lielā mērā atgādināja meksikāņu ziepju operu, bet iedziļināšanās tajā ļāva paraudzīties nopietnāk. Nepatika arī tas, ka dažu aktieru tēlojums bija pārāk pasīvs, pārāk vienveidīgs; manuprāt, daudz veiksmīgāk būtu bijis, ja šāds melanholiskais pat nopietnās dzīves situācijās tēls piemistu vien vienam personāžam, kurš reprezentētu spilgtu personību. Visā visumā- nav nekāds oriģinalitātes šedevrs, bet arī pārāk 'tuvas" filmas "Los abrazos rotos" nav kaut vai tās uzbūves un sižeta kopskata dēļ. Neieteiktu skatīties vienkāršai laika nosišanai, kāda bija manā gadījumā, iespējams zaudēt lielu daļu burvības vai vienkārši ieinteresētības, ko šī filma spēj sniegt.
    Dieviete 21.09.2009. 19:52