Незваные (2009) The Uninvited

IMDB: 6.4

Жанр

Драма
Ужастик
Триллер
Мистика

Режиссёр

Charles Guard, Thomas Guard

В ролях

Emily Browning, Arielle Kebbel, David Strathairn, Elizabeth Banks, Maya Massar, Kevin McNulty, Jesse Moss, Dean Paul Gibson, Don S. Davis, Lex Burnham, Matthew Bristol, Daniel Bristol, Heather Doerksen, Alf Humphreys, Ryan Cowie

Аннотация

Aннa возвращаeтся из психиатрической больницы в свой родной дом и сразу же сталкиваeтся с полным равнодушием со стороны отца и бурной враждебностью, исходящей от новой мачехи. Но главной проблемой для ee становится вовсе не это, а жуткий призрак, приходящий регулярно по ночам в тихую спальню.

 • Nelūgtās
 • The Uninvited
Незваные - Charles Guard;Thomas Guard
© 2009 Paramount Pictures

Смотреть трейлер фильма

 • nu nekā šausminoša, bet patīk beigu atrisinājums.. negaidīts.
  barrbara 30.07.2010. 20:37
 • filma kā lielākā daļa nesakarīgo šausmeņu. bez īpašas psiholoģijas un sakarīgas domas (jā, šīs filmas doma nav īpaši sakarīga). mhh, ņemot arī vērā to, ka es viņu skatījos pa gabaliņiem, jo es biju tāda muļķe un nenoskatījos pēc kārtas visu (t.i. nenolādēju). bet skatījos kkādā sliktā adresē. bet neskatoties uz to es tomēr sapratu filmas jēgu un stāstu. mani nesaista šāda filma šausmu filmas. es mīlu vairāk psiholoģiskā stila filmas. 3.
  Sabii- 05.11.2009. 18:38
 • jāā runājot par atrisinaajumu .. nu taa ;! bet filmu war skatīties ja nau wairaak ko skatiities
  skreempy 19.06.2009. 09:24
 • filma ir fufelis. nopietni. nav nekā super baisa, varbūt reziēm paķer uz pārsteigumu tas arī viss. jā, beigas protams ka prātā neienāca, bet tas nenozīmē ka viņu dēļ ir vērts skatīties līdz galam.
  huf 15.06.2009. 15:07
 • Atrisinājums tiešām pats labākais! Super filma!
  Shakale 04.06.2009. 16:40