Es esmu leģenda (2007) I Am Legend

IMDB: 7.2

Žanrs

Drāmas
Šausmu filmas
Trilleris
Zinātniskā fantastika

Režisori

Francis Lawrence

Aktieri

Will Smith, Alice Braga, Charlie Tahan, Salli Richardson-Whitfield, Willow Smith, Darrell Foster, April Grace, Dash Mihok, Joanna Numata, Abigail Esquibel, Kona, Samuel Glen, James McCauley, Marin Ireland, Pedro Mojica

Filmas apraksts

Pēdējais dzīvi palikušais cilvēks uz Zemes cenšas glābt ar postošu vampīru mēri inficētos cilvēkus. Ģeniāls zinātnieks, kurš atklājis līdzekli pret cilvēku radītu postošu vīrusu, Roberts Nevils, negaidīti izrādās imūns pret šo lipīgo vīrusu. Nu visi Ņujorkas un varbūt pat pasaules iedzīvotāji ir pārtapuši asinskārās būtnēs, kas baidās no gaismas un dzīvo, lai aplipinātu jebkuru dzīvu būtni, ko viņi sastop ceļā. Kopš civilizācijas iznīcināšanas brīža ir pagājuši trīs gadi, un vientulība Nevilam sāk kļūt par nastu. Dienā viņš pilsētā meklē pārtiku un visu nepieciešamo, kā arī sūta ziņojumus, cerot, ka kāds uz tiem atbildēs, bet naktīs viņš cenšas mainīt vīrusa radītās sekas, eksperimentējot ar savām asinīm. Bet laika nav daudz, jo inficēto pūlis vēro katru viņa soli, gaidot piemērotu brīdi uzbrukumam.

 • Я Легенда
 • I Am Legend
Es esmu leģenda - Francis Lawrence
© 2007 Warner Bros. Pictures

Skaties filmas online treileri

Skaties filmas online Skaties filmas YouTube

 • Laba filma - 3,5 zvaigznes.
  martins85k 23.05.2011. 11:10
 • Labākā filma ko pēdējā laikā skatīju.Lielisks sižets.Un protams patsWill Smith.Nav tikai kārtējā šausmene, bet pārdomāta un interesanti izveidota filma.Patika dotu pat 10 balles(ja būtu)
  klea13 31.03.2008. 11:03
 • Jabut riktiigi labai filmai!Gaidam kad iznaaks! )
  runcjuks20 09.06.2007. 08:01