Šauj viņus nost (2007) Shoot ‘Em Up

IMDB: 6.7

Žanrs

Spriedzes un piedzīvojumu
Komēdijas
Trilleris
Noziegums

Režisori

Michael Davis

Aktieri

Clive Owen, Paul Giamatti, Monica Bellucci, Stephen McHattie, Greg Bryk, Daniel Pilon, Sidney Mende-Gibson, Lucas Mende-Gibson, Kaylyn Yellowlees, Ramona Pringle, Julian Richings, Tony Munch, Scott McCord, Wiley M. Pickett, Stephen R. Hart

Filmas apraksts

Būdams īsts angļu džentelmenis, viņš nevarēja pieļaut pārnodarījumu neaizsargātai sievietei un iesaistījās negaidītā konfliktā vēlu vakarā uz ielas. No šī brīža, noslēpumainais svešinieks, kurš dēvē sevi par misteru Smitu, nezinās mieru nevienu sekundi, jo pa pēdām viņam, tikko piedzimušajam bērnam un prostitūtai, kuru viņš nolīga bērna pieskatīšanai, pēkšņi sāk sekot vesela armija līdz zobiem apbruņotu ļaundaru. Novākt viņus visus, izglābt bērnu un noskaidrot, kas, pie velna, šeit vispār notiek - tāds uzdevums pa spēkam ir vienīgi misteram Smitam.

  • Пристрели их
  • Shoot ‘Em Up
Šauj viņus nost - Michael Davis
© 2007 New Line Cinema

Skaties filmas online treileri

Skaties filmas online Skaties filmas YouTube

  • Owens ir vnk lielisks, loti patik tas anglu akcents. Belluci telo kaut kadu italu princesi, nemakuligi. Kopuma filma ir aizraujosa, sizets ir spraigs un ass, protams, ka triki neiespejami, bet vai esat redzejusi kaut viena bojevika ko realu? Ka iznemumu gan var minet Dzekija Cana filmas.
    katastrofa 13.01.2011. 17:46
  • waste of time
    you 12.09.2009. 18:52