Mīlas svētki (2007) Feast of Love

IMDB: 6.7

Žanrs

Drāmas
Romantiskās filmas

Režisori

Robert Benton

Aktieri

Morgan Freeman, Greg Kinnear, Radha Mitchell, Billy Burke, Selma Blair, Alexa Davalos, Toby Hemingway, Stana Katic, Erika Marozsán, Jane Alexander, Fred Ward, Margo Martindale, Missi Pyle, Shannon Lucio, Alex Mentzel

Filmas apraksts

Astoņi pāri, četras šķiršanās, divas kāzas, divas bēres, kaisle, sekss, sirdssāpes...Tas ir stāsts par parastu cilvēku neparastu mīlestību. Divi jaunieši, Hloja un Oskars satiekas Bredlija kunga kafejnīcā un iemīlas viens otrā. Pats Bredlija kungs nemaz nenojauš, ka viņa sieva viņu grasās pamest ar... citu sievieti. Un tikmēr respektablais fiolozofijas profesors Harijs, kurš sēro par sava dēla nāvi, tiek iesaistīts šajos notikumos. Kāda ir mīlestība? Vai Harijs, Bredlijs, Hloja un citi stāsta varoņi atradīs atbildi uz šo jautājumu?

  • Праздник любви
  • Feast of Love
Mīlas svētki - Robert Benton
© 2007 Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc.

Skaties filmas online treileri

Skaties filmas online Skaties filmas YouTube

  • Tik forša filma,,. Kad skatās kīnō teātrī tad tās skaņas ir tik skaļas un tāda sajūta ka tu tur pati būtu blakām un to vissu noskaties !! Ļoti forša filma,, un ideja arī laba. Iesaku noskatīties,, bet ja nau iespēja tad jāizlasa vismaz grāmatas. Jo viens stāsc ir sadalīc 4 grāmatās.
    julkins 27.03.2008. 11:52
  • Esmu izlasijusi gramatu, bagi interesanta. Labrat noskatitos filmu
    Lindinjaa 05.08.2007. 12:16