Vislabākā filma (2008) The Best Movie

IMDB: 3.0

Žanrs

Komēdijas

Režisori

Kirill Kuzin

Aktieri

Garik Kharlamov, Mikhail Galustyan, Armen Dzhigarkhanyan, Elena Velikanova, Iosif Buyanovski, Pavel Volya, Valeriy Barinov, Dmitriy Nagiev, Anastasiya Kalmanovich, Pavel Kozmopulos, Sergey Kholmogorov, Vsevolod Pichugin, Anna Nosatova, Karolina Kabakuala, Vladimir Turchinskiy

Filmas apraksts

Tikai viens vieglprātīgs solis var novest pie tā, ka savas kāzas nāksies svinēt debesīs! Vaģiks, vēlēdamies sarīkot pēc iespējas jautrākus svētkus, nokļūst Šķīstītavā. Tur viņam nākas atskaitīties par visu savu īso, bet piesātināto dzīvi. Taču kā pierādīt, ka esi labs cilvēks, ja katrs viņa solis ir pierakstīts un viņš neko nevar noslēpt? Vaģiks cenšas atcerēties par sevi kaut ko labu, bet nekas īsti nenāk prātā... Viņam izdevās piedzerties jau astoņu gadu vecumā, dienējot armijā, saorganizēt orģiju, bet 90. gados kļūt par puskriminālu biznesmeni. Tomēr visā šajā situācijā ir viens pozitīvs moments: ar savu dzīvi viņš uzjautrinājis Dievu, un tas nozīmē, ka viss vēl nav zaudēts!

  • Самый лучший фильм
  • The Best Movie
Vislabākā filma - Kirill Kuzin
© 2008 Karoprokat
  • Garām.. Harlamovs varēja daudz vairāk. gaidīju ko citu...
    wiihaa 15.06.2008. 12:38
  • Interesanta parodija, tomēr jau filmas vidū zuda interese, par daudz amerikānisma, bet smieklīga gan kā jau Komedy Club varoņi.Man patika atveidotais "Dzima Bilan"
    klea13 31.03.2008. 08:59