Svīnijs Tods: Flītstrītas dēmoniskais bārddzinis (2007) Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

IMDB: 7.4

Žanrs

Drāmas
Šausmu filmas
Mūzikls
Trilleris

Režisori

Tim Burton

Aktieri

Johnny Depp, Helena Bonham Carter, Alan Rickman, Timothy Spall, Sacha Baron Cohen, Jamie Campbell Bower, Laura Michelle Kelly, Jayne Wisener, Ed Sanders, Gracie May, Ava May, Gabriella Freeman, Jody Halse, Aron Paramor, Lee Whitlock

Filmas apraksts

Bārddziņa Benjamina Barkera un viņa skaistās sieves Lūsijas dzīve bija bezrūpīga un mīlestības pilna līdz tam brīdim, kad tiesnesis Tarpins iekāroja Lūsiju un izdarīja tā, lai nabaga bārddzinis tiktu arestēts pēc safabricētas apsūdzības un aizsūtīts izciest sodu tālu prom no Londonas. Pagāja 15 gadi un viņš atgriezās. Viņa vārds vairs nav Benjamins Barkers, bet Svīnijs Tods un viņu vada aklas atriebības alkas. Atjaunojis savu frizētavu, Tods atsāk tajā sniegt bārddziņa pakalpojumus. Veikla rokas kustība, nozib spožais bārdas nazis un nu jau bijušais klients nonāk pagrabstāvā, kur dēmoniskā bārddziņa draudzene Lovetas jaunkundze gatavo Londonā garšīgākos pīrāgus ar visai specifisku pildījumu.

 • Суини Тодд, демон-парикмахер с Флит-стрит
 • Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
Svīnijs Tods: Flītstrītas dēmoniskais bārddzinis - Tim Burton
© 2007 DreamWorks S.K.G.

Skaties filmas online treileri

Skaties filmas online Skaties filmas YouTube

 • patiešām paķēra, forša filma ar asiņu jūrām, patisi labu stāstu un aktieri protams īpašs pluss.
  huf 01.07.2009. 05:49
 • Alans Rikmans šai vilmai pievienoja nevainojamu asumu... bez šī aktiera filma nebūtu izdevusies!
  nebukadnecars 24.12.2008. 13:21
 • Īstenībā ļoti interesanta, aizrauj. Brīžiem bpārsteidza ļoti negaidītie pavērsieni, īpaši beigās.. Ļoti patika. Manuprāt, labākā filma ko jebkad esmu redzējusi no šī žanra.
  merlina 03.08.2008. 07:44
 • šī filma tiešām ir laba, protams, dažās vietās ir viss mākslīgi, bet vel citur pārāk ticami. bet filma tiešām laba. un Depam ir laba balss
  ghosty 26.06.2008. 16:07
 • noskatijos vecaaku filmu ar taadu pashu nosaukumu, par taadu teemu..Filma patiesiibaa bij interesanta. Domaaju, ka sii taada pati, tikai ar dziedaasanu.
  Negative 15.04.2008. 04:48