Mamma Mia! (2008) Mamma Mia!

IMDB: 6.4

Žanrs

Komēdijas
Mūzikls
Romantiskās filmas

Režisori

Phyllida Lloyd

Aktieri

Amanda Seyfried, Stellan Skarsgård, Pierce Brosnan, Nancy Baldwin, Colin Firth, Heather Emmanuel, Colin Davis, Rachel McDowall, Ashley Lilley, Meryl Streep, Julie Walters, Christine Baranski, Ricardo Montez, Mia Soteriou, Enzo Squillino Jr.

Filmas apraksts

Donna (Merila Strīpa), kurai pieder neliela viesnīciņa kādā no Grieķijas salām, gatavojas izdot pie vīra savu apburošo meitu Sofiju, kuru uzaudzinājusi viena pati. Uz Sofijas kāzām Donna uzaicinājusi savas labākās draudzenes – praktisko un lietišķo Rouziju (Džūlija Voltersa) un bagāto un vairākas reizes šķīrušos Taņu (Kristīne Baranski) – abas nāk no Donnas kādreizējās grupas “Donna and the Dynamos”. Arī Sofija, paslepus no mātes, uzaicinājusi trīs noslēpumainus kāzu viesus. Cerot uzzināt patiesību par to, kas ir viņas īstais tēvs, Sofija uzaicinājusi uz kāzām trīs senus Donnas draugus (par kuriem viņa uzzinājusi no mātes jaunības dienās rakstītās dienasgrāmatas), kuri šajā Vidusjūras salā pēdējo reizi ciemojušies pirms 20 gadiem. 24 neprātīgās, haosa un humora pilnās stundās šajā salā dzims jauna mīlestība un uzplauks sen aizmirstas romantiskās jūtas. Smeļoties iedvesmu slavenās grupas "ABBA" dziesmās “Dancing Queen”, “S.O.S.” “Money, Money, Money” un “Take a Chance on Me,” un šo dziesmu tekstos, „Mamma Mia!” ir notikums par godu mammām un meitām, veciem draugiem, draudzībai un mīlestībai!

 • Мамма Миа!
 • Mamma Mia!
Mamma Mia! - Phyllida Lloyd
© 2008 Universal Pictures

Skaties filmas online treileri

Skaties filmas online

 • Laba, skaista un emocionaala, arii smiekliiga filma
  Dwinite 28.07.2010. 18:09
 • Ja,Jums patīk aba,salīdzinoši interesanti bija vērot kā dzīvo Pīts Brosnans un Merila Strīpa,skaisti dabas skati. Ģimenes filma
  loverock 22.06.2010. 16:14
 • super filma. abbas dziesmas-lieliski. filma pozitīvāka nekā vaig.
  DROSTALINA 27.02.2009. 20:02
 • kur šo filmu var dabūt latviešu valodā???
  cherry2007 24.11.2008. 12:09
 • man ļooti patika. tiešam ir skaista filma.
  Kateriinite 16.11.2008. 16:56