Notikums (2008) The Happening

IMDB: 5.0

Žanrs

Trilleris
Mistikas filmas
Zinātniskā fantastika

Režisori

M. Night Shyamalan

Aktieri

Mark Wahlberg, Zooey Deschanel, John Leguizamo, Ashlyn Sanchez, Betty Buckley, Spencer Breslin, Robert Bailey Jr., Frank Collison, Jeremy Strong, Alan Ruck, Victoria Clark, M. Night Shyamalan, Alison Folland, Kristen Connolly, Cornell Womack

Filmas apraksts

Tas sākās bez brīdinājuma. Tas nāca no nekurienes un to nevarēja redzēt vai sajust. Tas uz brīdi paralizēja cilvēkus, pēc tam liekot tiem mērķtiecīgi izdarīt pašnāvības. Kad neizprotamu un traģisku notikumu virknes aizsākas liepilsētās, cilvēki izlemj bēgt no nesaprotamā vīrusa inficētajām teritorijām. Vai tas ir teroristu uzbrukums, neizdevies eksperiments, toksika viela vai nekontrolējams vīruss? Kopā ar viņiem ir dabaszinātņu pasniedzējs Eliots ar sievu, kurš, bēgot klimatiskās krīzes, vienlaikus cenšas atrisināt šo notikumu cēloņus un pazīmes, lai izglābtu pēc iespējas vairāk cilvēku. Taču izrādās, ka izglābties var tikai daži.

 • Явление
 • The Happening
Notikums - M. Night Shyamalan
© 2008 20th Century Fox
 • Man ļoti patika šī filma, kau arī varbūt tā nebija izcila, bet tomēr - kaut kas savādāks nekā parasti
  Dwinite 29.08.2010. 11:55
 • Viena no labākajām šī žanra filmām, kas redzētas pēdējā laikā. Sākums iespaidīgs. Malači
  starotaajs 01.07.2008. 18:47
 • Man patika, tikai beigas tādas muļķīgas, jauna versija no tēmas"pastardiena"kas būs nākamais sižets no "cilvēces bojāejas"temata, man škiet viss jau izmēgināts.
  klea13 30.06.2008. 09:38