Mierinājuma kvants (2008) Quantum of Solace

IMDB: 6.6

Žanrs

Spriedzes un piedzīvojumu
Trilleris
Piedzīvojumu filmas

Režisori

Marc Forster

Aktieri

Daniel Craig, Olga Kurylenko, Mathieu Amalric, Judi Dench, Giancarlo Giannini, Gemma Arterton, Jeffrey Wright, David Harbour, Jesper Christensen, Anatole Taubman, Rory Kinnear, Tim Pigott-Smith, Joaquín Cosio, Fernando Guillén Cuervo, Jesús Ochoa

Filmas apraksts

Jaunās filmas sižeta līnija turpina iepriekšējās filmas notikumus: pēc mīļotās sievietes Vesperas nodevības, Bondam jāmēģina nošķirt personīgā dzīve no misijas. No Mistera Vaita Bonds un M uzzina, ka organizācija, kas šantažēja Vesperu, ir daudz sarežģītāka un bīstamāka nekā varētu iedomāties. Jaunā misija aizved Bondu uz Austriju, Itāliju un Dienvidameriku, kur, atklājis sazvērestību, Bonds cīņā apvienojas ar seniem draugiem, lai atklātu patiesību.

  • Квант милосердия
  • Quantum of Solace
Mierinājuma kvants - Marc Forster
© 2008 Sony Pictures

Skaties filmas online treileri

Skaties filmas online Skaties filmas YouTube

  • Jau sen biju gaidījis šo filmu un beidzot to esmu noskatījies, uzņemts jau ir labi, bet pārak nerealistisku tiku no aktieru puses, kad un ar katru filmu tie kļus aizviet nereālaki. Drīz jau cilveki lekās pa 20m un kritīs no 3 stāva bez ievainojumime. Manuprā ir jāsaglaba tā realitātes izjūta. Protams, jāsaprot, kad ta ir filma, bet tomēr. Ir par ko aizdomāties.
    Dra-akula 17.11.2008. 18:06