Nevēlamie kaimiņi (2008) Lakeview Terrace

IMDB: 6.1

Žanrs

Drāmas
Trilleris
Noziegums

Režisori

Neil LaBute

Aktieri

Samuel L. Jackson, Patrick Wilson, Kerry Washington, Ron Glass, Justin Chambers, Jay Hernandez, Regine Nehy, Jaishon Fisher, Robert Pine, Keith Loneker, Caleeb Pinkett, Robert Dahey, Ho-Jung, Dallas Raines, Michael Sean Tighe

Filmas apraksts

Jauna ģimene ievācas prestižā privātmāju rajonā, šī ir viņu sapņu māja. Ielejas virsotnē, ar skatu uz Losandželosas gleznaino ainavu. Klusajā ieliņā mājo ģimenes no labākajām aprindām, bet viņiem tieši blakus - policists ar diviem bērniem. Vai var būt vēl drošāka vieta, kur dzīvot un veidot ģimeni? Tomēr drīz vien jaunlaulātos sāk vajāt dažādas likstas un tā vien šķiet, ka vainīgs ir kāds no kaimiņiem. Kad pāris nonāk izmisumā, viņi saprot, ka no policijas puses glābiņu nesagaidīt, jo pāridarītājs pats ir policists. Menādainajam kruķim nav pieņemams, ka jaunā ģimene apvieno balto vīrieti un tumšādaino sievieti.

 • Дом с видом на озеро
 • Lakeview Terrace
Nevēlamie kaimiņi - Neil LaBute
© 2008 Sony Pictures
 • tufta
  dendijs 17.05.2009. 18:23
 • tā nav komēdija, lai būtu smieklīga. man ļoti patika. laba filma.
  DROSTALINA 26.01.2009. 17:48
 • Varēja būt mazliet smieklīgāka ! Bet ja nav ko darīt var noskatīties !
  eos450 13.01.2009. 15:23
 • filmā atspoguļojas mūsdienās aktuālas problēmas, tādas kā rasisms, aizspriedumainība un policijas "visatļautība". filma ar šādu sižetu varēja būt emocionālāka un "paķerošāka", jo tāda, kāda tā ir tagad, tā ātri vien tiks aizmirsta. gaidīju ko labāku.
  Dieviete 28.12.2008. 21:07