Mežonīgā pievilcība (2007) Savage Grace

IMDB: 5.9

Žanrs

Drāmas

Režisori

Tom Kalin

Aktieri

Julianne Moore, Stephen Dillane, Anne Reid, Martin Huber, Minnie Marx, Jim Arnold, Mapi Galán, Barney Clark, Abel Folk, Belén Rueda, Simón Andreu, Eddie Redmayne, Elena Anaya, Unax Ugalde, Melina Matthews

Filmas apraksts

Šis ir uz patiesiem notikumiem balstīts stāsts par asiņainu ģimenes drāmu, kas šokēja Amerikas un Eiropas sabiedrību. Jaunā skaistule-amerikāniete Barbara Deilija veiksmīgi apprecas ar bagātu angļu biznesmeni Bruksu Beiklandu – cilvēku, kuram ir augsts sabiedrības statuss un teicama reputācija. Laulātais pāris un viņu dēls Tonijs dzīvo greznā mājā Londonā un apgrozās augstākās sabiedrības aprindās. Bezrūpīgā dzīve liek viņiem mesties vēl izsmalcinātākas baudas meklējumos, kas noved pie laulības pārkāpšanas, greizsirdības uzliesmojumiem un skaļiem skandāliem. Galu galā, atklājot savā dēlā homoseksuālas tieksmes, Barbara izšķiras par prātam neaptveramu soli. Viņa vēlas Toniju pavedināt, nenojaušot un nerēķinoties ar traģiskajām sekām, pie kā šī rīcība novedīs.

 • Дикая грация
 • Savage Grace
Mežonīgā pievilcība - Tom Kalin
© 2007 A Contraluz Films
 • katrā jau tāds ir..
  DROSTALINA 28.03.2009. 07:33
 • Pretīgi, bet jāsaka, ka puika sākumā šķīta nesimpātisks, bet velāk jau pat ļoti iepatikās, viņā bija savs smukums.
  eds 25.03.2009. 11:05
 • filma.dīvaina. nepatīkami bija skatīties, jo puika ļoti neglīts. jajau balstīta uz patiesiem notikumiem, tad kādēļ viņa nav pie dokumentālajām filmām?
  DROSTALINA 24.01.2009. 19:17