Diena, kad apstājās zeme (2008) The Day the Earth Stood Still

IMDB: 5.5

Žanrs

Drāmas
Trilleris
Zinātniskā fantastika

Režisori

Scott Derrickson

Aktieri

Keanu Reeves, Jennifer Connelly, Kathy Bates, Jaden Smith, John Cleese, Jon Hamm, Kyle Chandler, Robert Knepper, James Hong, John Rothman, Sunita Prasad, Juan Riedinger, Sam Gilroy, Tanya Champoux, Rukiya Bernard

Filmas apraksts

Galaktikas planētu federācija sūtījusi uz Zemi sūtni ar brīdinājumu – ja zemes ļaudis nepārtrauks postošo iejaukšanos dabas procesos, tad Zeme drīz vien ies bojā. Taču cilvēki uzskata atnācēju par agresoru un viņš spiests bēguļot, izliekoties par parastu zemes iedzīvotāju. Kamēr valdība un zinātnieki drudžaini cenšas izskaidrot svešnieka parādīšanos un viņa misiju, šajā lietā tiek iejaukta kāda sieviete un viņas audžudēls. Pavisam drīz viņi saprot, kādi ir patiesie atnācēja nodomi.

 • День, когда Земля остановилась
 • The Day the Earth Stood Still
Diena, kad apstājās zeme - Scott Derrickson
© 2008 20th Century Fox

Skaties filmas online treileri

Skaties filmas online Skaties filmas YouTube

 • Man ir tā neteiktu ka īpaši patika,bet neteiktu arī ka nepatika nu tā pa vidu..gaidīju ka zame tiks tiešām iznīcina vai nu kaut ko interesantāku risinājumā..bet nu kā vienmēr viss beidzās laimīgi..!
  Vizbuliite 21.03.2009. 17:11
 • man arī patika, tik varbūt sižets tika pārāk ātri risināts.
  you 07.03.2009. 22:00
 • Filma laba ! Iesaku
  eos450 13.01.2009. 15:20
 • Filma, kā filma, bet atškirība no ierastā Apple, var redzēt par brīnumu LG Electronics telefonu un portatīvo Neuzkrītoši protams, bet laba reklāma.
  Dra-akula 30.12.2008. 19:27