Aklums (2008) Blindness

IMDB: 6.6

Žanrs

Drāmas
Trilleris
Mistikas filmas
Zinātniskā fantastika

Režisori

Fernando Meirelles

Aktieri

Yûsuke Iseya, Jason Bermingham, Eduardo Semerjian, Don McKellar, Ciça Meirelles, Antônio Fragoso, Lilian Blanc, Douglas Silva, Daniel Zettel, Yoshino Kimura, Joe Pingue, Susan Coyne, Fabiana Gugli, Mitchell Nye, Danny Glover

Filmas apraksts

Kādā pilsētā strauji izplatās noslēpumaina akluma epidēmija, ar kuru sirgstošie spēj redzēt vien baltu krāsu. Sērgas skartie tiek ievietoti īpašā karantīnas zonā, ko uzrauga varas iestādes. Vienīgā, kam lemts izvairīties no slimības un redzēt baiso iznīcību, kas citu acīm slēpta, ir acu ārsta sieva, kas devusies līdzi vīram uz karantīnas zonu. Izlikdamās neredzīga, viņa uzņemas rūpes par septiņiem svešiniekiem, kas būtībā kļuvuši par ģimeni, un izved šos cilvēkus laukā pilsētā, kas pieredzējusi civilizācijas postu. Viņu ceļš ir briesmu pilns, tomēr izdzīvošana liecina par cilvēciskā gara sīkstumu un dziļumu.

  • Слепота
  • Blindness
Aklums - Fernando Meirelles
© 2008 Miramax Films
  • pati stulbākā filma kādu esmu redzējusi, un man patiešām patīk filmas kā tādas. viņa pat nav interesanta, un beigas vienkārši liek sev uzdot jautājumu kāpēc? ( kāpēc es to vispār skatījos) viņai nav žanra, vienkārši garlaicīga.
    huf 15.06.2009. 15:14
  • Pilnīgākais fufels debīli iztērēju laiku nesaprotu kā tadu huiņu var izdomat
    neils 09.03.2009. 23:05