Valkīra (2008) Valkyrie

IMDB: 7.1

Žanrs

Drāmas
Trilleris
Kara filmas
Vēsturiskas filmas

Režisori

Bryan Singer

Aktieri

Tom Cruise, Kenneth Branagh, Bill Nighy, Tom Wilkinson, Carice van Houten, Thomas Kretschmann, Terence Stamp, Eddie Izzard, Kevin McNally, Christian Berkel, Jamie Parker, David Bamber, Tom Hollander, David Schofield, Kenneth Cranham

Filmas apraksts

2.pasaules kara laikā grupa vācu armijas virsnieku izstrādāja plānu kā nogalināt Ādolfu Hitleru, līdz ar to arī faktiski pieliekot punktu karam. 1944.gada 20.jūlijā aristokrātu izcelsmes virsnieks Klauss fon Štaufenbergs portfelī ienesa spridzekli Hitlera slepenajā mītnē. Atstājis to, viņš dzirdēja nograndam sprādzienu. Tomēr atentāts bija neveiksmīgs, tas nenogalināja Hitleru, bet tikai viegli viņu ievainoja. Pāris dienu laikā sazvērestības dalībnieki tika arestēti.

  • Операция «Валькирия»
  • Valkyrie
Valkīra - Bryan Singer
© 2008 MGM Studios
  • man, personīgi, filma patika. tikai iekš kino likās, ka šāvienu trokšņi ir daudz par skaļu. aktieru tēlojums diezgan labs, sižets saistošs, spēj gan ieintriģēt, gan noturēt skatītāju interesi līdz filmas beigām bez atslābumiem. labāk būtu paticis, ja filma būtu ierunāta vācu valodā, un fīrera balss būtu kaut nedaudz līdzīgāka balsij, kāda īstenībā piemitusi šai vēsturiskajai personai, bet tās ir tiešām sīkas un mazsvarīgas nianses, un šis ir tikai mans subjektīvais viedoklis. "Valkīra" noteikti patiks vēstures un vēsturisku filmu mīļotājiem, bet tādiem, kuri negaida vēsturisku stāstu, kas piesātināts ar mīlestību, šajā filmā tāda faktiski nefigurē.
    Dieviete 18.02.2009. 10:06