Graustu miljonārs (2008) Slumdog Millionaire

IMDB: 8.0

Žanrs

Drāmas
Romantiskās filmas

Režisori

Danny Boyle, Loveleen Tandan

Aktieri

Dev Patel, Saurabh Shukla, Anil Kapoor, Raj Zutshi, Jeneva Talwar, Freida Pinto, Irrfan Khan, Azharuddin Mohammed Ismail, Ayush Mahesh Khedekar, Jira Banjara, Sheikh Wali, Mahesh Manjrekar, Sanchita Choudhary, Himanshu Tyagi, Sharib Hashmi

Filmas apraksts

18 gadus vecais Džamals Maliks, kas uzaudzis kā bārenis Mumbajas graustu rajonos, piedalās Indijas televīzijas spēlē „Gribi būt miljonārs?”, un tikai viens jautājums viņu šķir no 20 miljonu rūpiju laimesta. Kad šova laiks beidzas un tiek izsludināts pārtraukums līdz nākamajai dienai, viņu pēkšņi apcietina, jo tur aizdomās par krāpšanos. Jo kā gan neizglītotais, ielās augušais puišelis varētu tik daudz zināt? Policijas nopratināšanā Džamals izstāsta savu dzīvesstāstu - drūmo bērnību kopā ar brāli Salimu, saķeršanos ar vietējām bandām un pirmo mīlestību – meiteni Latiku, kuru viņš pazaudējis. Viņa dzīves notikumi viens pēc otra atklāj, kā puisis zina atbildes uz šķietami sarežģītajiem jautājumiem. Taču viens jautājums paliek neatbildēts – ko šis jaunais cilvēks, kuru neinteresē miljoni, dara televīzijas šovā? Nākamajā dienā, kad Džamals dodas atbildēt uz pēdējo jautājumu, policijas inspektors un sešdesmit miljoni skatītāju to uzzinās.

 • Миллионер из трущоб
 • Slumdog Millionaire
Graustu miljonārs - Danny Boyle;Loveleen Tandan
© 2008 Fox Searchlight Pictures

Skaties filmas online treileri

Skaties filmas online Skaties filmas YouTube

 • Laba filma! Man patika! Vareja i pasmieties i paardziiivot!
  eds 02.03.2009. 08:03
 • dievinu šāda tipa filmas.vienkārši fantastiska filma. scenārijs tiešām. izcils. ne pielikt ne atņemt. nebiju gaidījusi neko TIK labu. filma uz visiem 100!
  DROSTALINA 03.02.2009. 18:27
 • Originals scenarijs
  kapits4 31.01.2009. 13:01