Nelūgtās (2009) The Uninvited

IMDB: 6.4

Žanrs

Drāmas
Šausmu filmas
Trilleris
Mistikas filmas

Režisori

Charles Guard, Thomas Guard

Aktieri

Emily Browning, Arielle Kebbel, David Strathairn, Elizabeth Banks, Maya Massar, Kevin McNulty, Jesse Moss, Dean Paul Gibson, Don S. Davis, Lex Burnham, Matthew Bristol, Daniel Bristol, Heather Doerksen, Alf Humphreys, Ryan Cowie

Filmas apraksts

Anna pēc ārstēšanās psihiatriskajā slimnīcā atgriežas mājās. Viņu gaida priecīga atkalredzēšanās ar savu māsu un labāko draudzeni Aleksu. Taču viņu abu bezrūpīgās vasaras dienas apēno sieviete, kura gatavojas kļūt par māsu jauno pamāti un šausminoši notikumi, kas mājā sāk risināties drīz pēc Annas atgriešanās.

 • Незваные
 • The Uninvited
Nelūgtās - Charles Guard;Thomas Guard
© 2009 Paramount Pictures

Skaties filmas online treileri

Skaties filmas online

 • nu nekā šausminoša, bet patīk beigu atrisinājums.. negaidīts.
  barrbara 30.07.2010. 20:37
 • filma kā lielākā daļa nesakarīgo šausmeņu. bez īpašas psiholoģijas un sakarīgas domas (jā, šīs filmas doma nav īpaši sakarīga). mhh, ņemot arī vērā to, ka es viņu skatījos pa gabaliņiem, jo es biju tāda muļķe un nenoskatījos pēc kārtas visu (t.i. nenolādēju). bet skatījos kkādā sliktā adresē. bet neskatoties uz to es tomēr sapratu filmas jēgu un stāstu. mani nesaista šāda filma šausmu filmas. es mīlu vairāk psiholoģiskā stila filmas. 3.
  Sabii- 05.11.2009. 18:38
 • jāā runājot par atrisinaajumu .. nu taa ;! bet filmu war skatīties ja nau wairaak ko skatiities
  skreempy 19.06.2009. 09:24
 • filma ir fufelis. nopietni. nav nekā super baisa, varbūt reziēm paķer uz pārsteigumu tas arī viss. jā, beigas protams ka prātā neienāca, bet tas nenozīmē ka viņu dēļ ir vērts skatīties līdz galam.
  huf 15.06.2009. 15:07
 • Atrisinājums tiešām pats labākais! Super filma!
  Shakale 04.06.2009. 16:40