Harijs Poters un Jauktasiņu Princis (2009) Harry Potter and the Half-Blood Prince

IMDB: 7.6

Žanrs

Ģimenes filmas
Fantāzijas
Mistikas filmas
Piedzīvojumu filmas

Režisori

David Yates

Aktieri

Daniel Radcliffe, Michael Gambon, Dave Legeno, Elarica Johnson, Jim Broadbent, Geraldine Somerville, Bonnie Wright, Julie Walters, Rupert Grint, Emma Watson, Helena Bonham Carter, Helen McCrory, Timothy Spall, Alan Rickman, Oliver Phelps

Filmas apraksts

Voldemorta vara turpina plesties plašumā un aizvien vairāk ietekmēt burvju pasauli. Arī Cūkkārpas Raganu un burvju arodskolā vairs nav agrākā miera sajūtas un pārliecības. Harijam ir aizdomas, ka briesmas viņam uzglūn ne tikai aiz skolas sienām, bet arī pašā skolā, taču Dumidors ir vairāk norūpējies par Harija sagatavošanos pēdējai cīņai, kura tuvojas ar katru dienu. Pa to laiku, Cūkkārpai ir uzbrucis vēl kāds neredzams ienaidnieks - audzēkņi kļūst aizvien pieaugušāki un viņu draudzībai pievienojas klāt arī mīlestība un jūtas vienam pret otru. Uz visu šo notikumu fona, visi ir aizmirsuši par kādu studentu, kurš ir nolēmis atstāt uz visiem neizdzēšamu iespaidu un atklāt sevī spēka tumšo pusi. Mīlestību var just gaisā uz katras soļa, taču Cūkkārpai tuvojas traģēdija, pēc kuras Raganu un burvju arodskola vairs nekad nebūs kā agrāk.

  • Гарри Поттер и Принц-полукровка
  • Harry Potter and the Half-Blood Prince
Harijs Poters un Jauktasiņu Princis - David Yates
© 2009 Warner Bros. Pictures

Skaties filmas online treileri

Skaties filmas online

  • Šī ir mana mīļākā Harija Potera filma. Labs humors, laba aktierspēle un brīnišķīgs sižets. Protams ar grāmatu salīdzināt nevar, bet no filmām, manuprāt, šī izdevusies vislabāk.
    ieva053 28.01.2014. 13:32
  • Gaidīju ko DAUDZ vairāk.
    viktorija56 11.06.2010. 15:25