Zaudētie apskāvieni (2009) Broken Embraces

IMDB: 7.2

Žanrs

Drāmas
Romantiskās filmas
Trilleris

Režisori

Pedro Almodovar

Aktieri

Penélope Cruz, Lluís Homar, Blanca Portillo, José Luis Gómez, Rubén Ochandiano, Tamar Novas, Ángela Molina, Chus Lampreave, Kiti Mánver, Lola Dueñas, Mariola Fuentes, Carmen Machi, Kira Miró, Rossy de Palma, Alejo Sauras

Filmas apraksts

Pazīstams režisors nokļūst briesmīgā autokatastrofā pēc kuras neatgriezisniski pasliktinās tā redze. Viņš vairs nevar filmēt kino un no viņa aiziet meitene, kura bija viņa dzīves jēga. Kopā ar redzi viņš zaudē visu. Samierināties ar visu viņš varēs tikai pēc 14 gadiem.

  • Разомкнутые объятия
  • Broken Embraces
  • Los abrazos rotos
Zaudētie apskāvieni - Pedro Almodovar
© 2009 El Deseo S.A.

Skaties filmas online treileri

Skaties filmas online

  • Filma šķita kā salikta no klucīšiem-katrs simbolizē savu daļu, ir šķietami "patstāvīgs", neatkarīgs, bet tomēr būtisks kopējajā konstrukcijā. Sižets diezgan lielā mērā atgādināja meksikāņu ziepju operu, bet iedziļināšanās tajā ļāva paraudzīties nopietnāk. Nepatika arī tas, ka dažu aktieru tēlojums bija pārāk pasīvs, pārāk vienveidīgs; manuprāt, daudz veiksmīgāk būtu bijis, ja šāds melanholiskais pat nopietnās dzīves situācijās tēls piemistu vien vienam personāžam, kurš reprezentētu spilgtu personību. Visā visumā- nav nekāds oriģinalitātes šedevrs, bet arī pārāk 'tuvas" filmas "Los abrazos rotos" nav kaut vai tās uzbūves un sižeta kopskata dēļ. Neieteiktu skatīties vienkāršai laika nosišanai, kāda bija manā gadījumā, iespējams zaudēt lielu daļu burvības vai vienkārši ieinteresētības, ko šī filma spēj sniegt.
    Dieviete 21.09.2009. 19:52