9.rajons (2009) District 9

IMDB: 7.9

Žanrs

Spriedzes un piedzīvojumu
Trilleris
Zinātniskā fantastika

Režisori

Neill Blomkamp

Aktieri

Sharlto Copley, Jason Cope, Nathalie Boltt, Sylvaine Strike, Elizabeth Mkandawie, John Sumner, William Allen Young, Greg Melvill-Smith, Nick Blake, Morena Busa Sesatsa, Themba Nkosi, Mzwandile Nqoba, Barry Strydom, Jed Brophy, Louis Minnaar

Filmas apraksts

Pirms 28 gadiem citplanētieši nodibināja pirmo kontaktu ar zemi. Cilvēki bija gatavi iespējamam uzbrukumam, tomēr izrādījās, ka sveši bija bēgļi – pēdējie izdzīvojušie, kas izglābušies uz savas planētas. Kamēr pasaules gudrās galvas sprieda, ko ar viņiem iesākt, radības tika izmitinātas Dienvidāfrikas galvaspilsētā Johanesburgā viņiem īpaši izveidotā rajonā numur 9. Tomēr ar laiku svešo pacietība sāka izsīkt, jo īpaši tad, kad cilvēki nolēma viņus izmantot sava labuma gūšanai. Spriedze abu rasu vidū sasniedz augstāko punktu un kad cilvēks nonāk saskarē ar vīrusu un viņa šūnās sāk dominēt citplanētiešu DNS. Drīz viņš kļūst par medītāko cilvēku pasaulē – viņš ir visu noslēpumu atslēga.

 • Район 9
 • District 9
9.rajons - Neill Blomkamp
© 2009 Sony Pictures

Skaties filmas online treileri

Skaties filmas online Skaties filmas YouTube

 • Pilnīgs idiotisms! Kaut ko stulbāku neesu redzējis, pat filmas galveno domu nespēju saskatīt. Tā arī nesapratu ko tas reportieris gribēja panākt dodoties līdzi armijas operācijās (sick)
  Raivixx 25.05.2011. 11:56
 • Man jau netīk fantastikas, bet skatīties var!
  kristiks 01.02.2010. 17:15
 • lieliska filma-neskatoties uz daudzajiem asiņainajiem skatiem...
  klea13 07.12.2009. 21:01