Aptumsums (2010) The Twilight Saga: Eclipse

IMDB: 5.0

Žanrs

Drāmas
Fantāzijas
Romantiskās filmas
Piedzīvojumu filmas

Režisori

David Slade

Aktieri

Xavier Samuel, Kristen Stewart, Robert Pattinson, Billy Burke, Justin Chon, Anna Kendrick, Michael Welch, Christian Serratos, Jackson Rathbone, Ashley Greene, Paul Jarrett, Iris Quinn, Sarah Clarke, Peter Facinelli, Elizabeth Reaser

Filmas apraksts

Laikā, kad Sietlu pāršalc noslēpumainu slepkavību vilnis, Bellai jau atkal draud briesmas - Viktorija joprojām alkst atriebības. Turklāt meitenei beidzot ir jāizvēlas starp Edvardu un Džeikobu, un šī izvēle var likt no jauna uzliesmot mūžsenajam vampīru un vilkaču naidam. Arvien straujākiem soļiem tuvojas arī izlaiduma vakars, un Bellai jāpieņem vēl viens lēmums - dzīvība vai nāve. Tikai kas būtu dzīvība un kas - nāve?

 • Сумерки. Сага. Затмение
 • The Twilight Saga: Eclipse
Aptumsums - David Slade
© 2010 Summit Entertainment

Skaties filmas online treileri

Skaties filmas online

 • Nezinu kāpēc, bet filma man šausmīgi atgādina Hariju Poteru Domāju, ka arī twilight vilksies mūžīgi Bet vispār filmu skatoties paliek baigi garlaicīgi, tā arī līdz galam nenoskatijos.
  Raivixx 25.05.2011. 11:46
 • filma pati par sevi ok, bet pārāk pārspīlēti specefekti...
  barrbara 30.07.2010. 20:04
 • ļoti aizraujoša filma, man ļoti patika. neesmu nekada twilight fane, bet man patika šī daļa vislabāk, jo nebija tā, ka kādam bija jāiziet un kādam bija salauzta sirds. man patika ļoti šī filma..
  baibuks333 27.07.2010. 08:03
 • Lieku 5 zvaigznes, bet gaidiju kaut ko vairak...
  viktorija56 07.07.2010. 11:38