Mīlestība un lielpilsēta 2 (2010) Love In the City 2

IMDB: 6.0

Žanrs

Komēdijas
Romantiskās filmas

Režisori

Marius Balchunas

Aktieri

Aleksey Chadov, Vera Brezhneva, Vladimir Zelenskiy, Svetlana Khodchenkova, Ville Haapasalo, Anastasiya Zadorozhnaya, Filipp Kirkorov, Leonid Yarmolnik, Mikhail Efremov, Anastasiya Stotskaya, Pavel Volya, Igor Jijikine, Ravshana Kurkova, Evelina Blyodans, Igor Vernik

Filmas apraksts

Igors aicina Saunu un Artjomu kopā ar mīļotajām sievietēm uz tēva rančo Taizemē. Puiši beidzot varēs atpūsties, un Igors plāno iepazīstināt Nastju ar nākamo vīratēvu. Draugi kravā koferus. Lidmašīnā viņi iepazīstas ar amerikāņu pāri, kas izstāsta par īpašu klosteri pilsētā, kur mūsu varoņi plāno apmesties. Šai svētajā vietā pēc senas leģendas, tiek palīdzēts uzveikt neauglību. Igors, Artjoms un Sauna ir vienisprātis – viņi vēl nav gatavi kļūt par tēviem, tomēr piekrīt aiziet uz klosteri ekskursijā. Neskatoties uz mūka brīdinājumu, draugi pieskaras „ķēmam” un tagad lemti faktam ieņemt bērnu pirmajā dzimumaktā. Viņi ir samulsuši ne pa jokam – ticēt leģendai vai nē? Katram gadījumam, draugi nolemj no seksa uz kādu laiku atturēties. To uzzinot, viņu draudzenes apvainojas un aizbrauc. Paliekot vienatnē, puiši izdomā izklaidēties kā nākas, taču viņiem ceļā atkal stājas Svētais Valentīns, būdams neizpratnē, kā viņi varējuši iedomāties neizmantot tādu svētību?! Pār puišiem tiek izliets jauns zvērests – tikai tas no trijotnes, kurš pirmais nokļūs gultā ar sievieti, būs tētis. Pārējiem bērni varēs būt tikai pēc 20 gadiem. Tādam notikumu pavērsienam mūsu varoņi nav gatavi. Viņi pēkšņi saprot, ka tomēr ir gatavi tēva lomai... un piedzīvojumi sākas!

 • Любовь в большом городе 2
 • Love In the City 2
Mīlestība un lielpilsēta 2 - Marius Balchunas
© 2010 Leopolis, Living Films

Skaties filmas online treileri

Skaties filmas online

 • Pirmā daļa bijā vēl skatāma, bet otrā baigais sviests.
  martins85k 04.01.2011. 15:22
 • Kad reiz krievi iemācīsies uzņemt kīno???
  dendijs 10.06.2010. 13:03
 • Otrā filma jau izdevusies labāka nekā pirmā
  Luxoria 10.06.2010. 12:38
 • Ļoti laba filma, tikai viens "bet"! Šis pāris, nemāku nosaukt viņu vārdus, kas ir uz informācijas bildes, nešķita īsti patiess! jo vīrs atgriežas pie sievas - es mīlu tevi bla bla bla..Ar viņu nepārgulēju, jo mīlu tevi.. Bet patiesībā nepārgulēja jo nobijās ka pēc pirmā sakara kļūs par tēvu! Tas tā sabojāja biku!
  eds 02.05.2010. 14:40
 • Gan pirmā, gan otrā super!
  movie 11.04.2010. 15:52