Zero 2 (2010) Zero 2

IMDB: 7.7

Žanrs

Komēdijas
Trilleris

Režisori

Emilis Velyvis

Aktieri

Zemyna Asmontaite, Donatas Ivanauskas, Kestutis Stasys Jakstas, Inga Jankauskaite, Bronius Kindurys, Aurimas Meliesius, Mindaugas Papinigis, Andrius Paulavicius, Ramunas Rudokas, Vytautas Sapranauskas, Kristina Savickyte, Laimutis Sedzius, Donatas Simukauskas, Vikte Simukauskiene, Saulis Siparis

Filmas apraksts

Kas sanāk, ja gangsterfilma saplūst ar ziepju operu? “Zero 2” ir traks kriminālas mīlas dēkas un kairas vardarbības mistrojums - aiz smiekliem vai jāmirst. Kad notiek noziedzības un šovbiznesa pasaules sadursme, algotie slepkavas un čomi Makss un Silvestrs pēkšņi tiek ierauti dīvainos notikumos un televīzijas seriāla cienīgā drāmā. Draugierm jāstājas pretī nekrietnām intrigām un silīcija krūtīm un jātiek galā ar uzdevumu - jāatgūst pazudušas narkotikas. Turklāt jāglābj nolaupītais narkotiku piegādātājs, jānogalina lērums cilvēku, jāmīl bīstamas sievietes. Galvenais - nezaudēt galvu. Vai bumbas. Kas nu ir svarīgāk.

 • Зеро 2
 • Zero 2
Zero 2 - Emilis Velyvis
© 2010 Kino kultas
 • man gan patika, ir pa ko ierekt it ipashi tas halata xD
  GuRban 27.05.2011. 15:59
 • Visnotaļ interesants leišu skatījums uz kriminālo komēdiju! Filma nekas īpašs, bet nebija tā ka gribas izslēgt un nospļauties Dotu 2,5 zvaigznītes.
  martins85k 16.02.2011. 10:09
 • Kaut kur internetā lasīju atsauksmes ka leiši pārspējuši paši sevi uztaisot Holivudas cienīgu kases grāvēju ar Tarantino melno humoru...Nu tad ziniet SŪŪDS TAS VISS IR!!! Un pats trakākais ka es tam visam noticēju un skatijos to samurgojumu.Tukša,vāja,un prasta filma... Kaut kāds humorsjau tur bij bet virspusējs un nepārdomāts. Neiesaku tik tiešām neiesaku!!! Lai man piedod brāļi lietuvieši!!!
  dendijs 06.05.2010. 08:34