Coco pirms Chanel (2009) Coco Before Chanel

IMDB: 6.7

Žanrs

Drāmas
Biogrāfiskas filmas

Režisori

Anne Fontaine

Aktieri

Audrey Tautou, Benoît Poelvoorde, Alessandro Nivola, Marie Gillain, Emmanuelle Devos, Régis Royer, Etienne Bartholomeus, Yan Duffas, Fabien Béhar, Roch Leibovici, Jean-Yves Chatelais, Pierre Diot, Vincent Nemeth, Bruno Abraham-Kremer, Lisa Cohen

Filmas apraksts

Tikko iesācies XX gadu simtenis. Kādā Francijas bērnu namā patvērumu radusi bez mātes palikusi meitenīte un viņas jaunākā māsiņa. Ik svētdienu apmeklētāju ciemošanās laikā meitene sapņo, ka atnāks tētis un aizvedīs viņu sev līdzi. Meitenes vārds ir Gabrielle. Viņa dzimusi un augusi nabadzīgā ģimenē. Smagā un nelaimīgā bērnība, sāpes un likteņa triecieni veido rūdījumu, kas bruģē ceļu uz dižiem atklājumiem. Jau kopš mazām dienām meitene nolemj paļauties vienīgi pati uz saviem spēkiem. Par spīti neizteiksmīgajai balsij, Koko uzsāk darba gaitas kā dziedātāja kādā kafejnīcā, kur naktīs viņā klausās vien iereibuši kareivji. Dienās meitene strādā par šuvēju. Adata viņas rokās iegūst burvju spēku. Koko dzīvi izmaina tikšanās ar turīgo virsnieku un nepastāvīgo brunču mednieku Etjēnu Balzanu, kurš kļūst par viņas aizbildni un mīļāko. Ietekmīgā vīrieša uzraudzībā Koko iepazīst elitārās modes aizkulises, kas viņu atbaida, liekot saglabāt uzticību minimālistiskam, elegantam, individualizētam stilam. Šīs nostājas sekmē neparastas dizaineres reputāciju. Koko lolo sieviešu modes pasaulei revolucionāras idejas. Taču sapņi par karjeru Parīzē izplēnē līdz ar dziestošajām jūtām pret pleiboju Etjēnu, meitenes sirdi iekarojot simpātiskajam angļu polo spēlētājam un uzņēmējam Arturam Keplam. Harizmātiskajā svešzemniekā iemīlēties nav grūti. Taču vai sieviete, kura dievina apģērbu piegriešanu, reiz vēlēsies kļūt par kāda sievu?

  • Coco до Chanel
  • Coco Before Chanel
  • Coco avant Chanel
Coco pirms Chanel - Anne Fontaine
© 2009 Sony Pictures Classics

Skaties filmas online treileri

Skaties filmas online

  • Biorgrāfiska,man bija laime skatīties orģinālā franču valodā. ļoti patika, neteikšu drūma,bet patiesa, atspoguļota mazās Koko džive,pirms viņa kļuva par ikonu modes pasaulē.
    loverock 22.06.2010. 16:21
  • Diezgan drūma filma, taču tīri skatāma.
    Luxoria 10.06.2010. 12:42