Atgriezēji (2010) Repo Men

IMDB: 6.3

Žanrs

Spriedzes un piedzīvojumu
Trilleris
Noziegums
Zinātniskā fantastika

Režisori

Miguel Sapochnik

Aktieri

Jude Law, Forest Whitaker, Alice Braga, Liev Schreiber, Carice van Houten, Chandler Canterbury, Joe Pingue, Liza Lapira, Tiffany Espensen, Yvette Nicole Brown, RZA, Wayne Ward, Tanya Clarke, Max Turnbull, Howard Hoover

Filmas apraksts

Cilvēku dzīves ir kļuvušas ilgākas un labākas, pateicoties ārkārtīgi dārgiem mehāniskajiem orgāniem, kurus ražo uzņēmums, ko visi sauc par Aģentūru. Taču šiem sasniegumiem ir arī sava ēnas puse – ja cilvēki nespēj samaksāt par saviem orgāniem, Aģentūra nosūta atgriezējus – cilvēkus, kuru uzdevums ir atgūt orgānus, neuztraucoties par to īpašnieku ērtībām un dzīvību. Remijs ir viens no labākajiem Aģentūras orgānu atgriezējiem. Taču, kad viņam kāda negadījuma laikā apstājas sirdsdarbība, viņš atmostas ar mākslīgu orgānu un neiedomājami lielu parādu. Viņš atgriežas darbā, taču saprot, ka vairs nespēj ar to nodarboties. Kad Remijs vairs nespēj samaksāt par jauno sirdi, Aģentūra nosūta viņa draugu un pārinieku Džeiku šo orgānu atgūt.

 • Потрошители
 • Repo Men
Atgriezēji - Miguel Sapochnik
© 2010 Universal Pictures

Skaties filmas online treileri

Skaties filmas online Skaties filmas YouTube

 • Noskatoties filmu rodas sajūta, ka pasaule jau griežas uz filmas scenārija pusi. Cerams ka tuvākā cilvēku paaudze neko tādu nepiedzīvos.
  martins85k 06.04.2011. 19:54
 • Sizets analogs filami Sala ar Makgregoru un Johansoni galvenajas lomas, lidz ar to jaunu Ameriku neatklasiet.
  katastrofa 10.03.2011. 18:30
 • Sen netika skatīta filma, pēc kuras rodas cilvēces ētikas pārdomas! Patika! Iesaku noskatīties un varbūt aizdomātie par šo to!
  eds 10.09.2010. 11:56
 • Filma noteikti patiks visiem kuriem patīk cilvēku graizīšana labas mūzikas pavadījumā,bet tiem kam nepatīk arī ir vērts noskatīties jo redzot to šādā izpildījumā...kas zin,varbūt pat iepatiksies. Teikšu ka patiešām laba filma... Filmas granāta:sadomazohistiska erotiskā aina galvenajā datortelpā
  dendijs 14.07.2010. 21:00