Neapturamais (2010) Unstoppable

IMDB: 6.8

Žanrs

Spriedzes un piedzīvojumu
Trilleris

Režisori

Tony Scott

Aktieri

Denzel Washington, Chris Pine, Rosario Dawson, Ethan Suplee, Kevin Dunn, Kevin Corrigan, Kevin Chapman, Lew Temple, T.J. Miller, Jessy Schram, David Warshofsky, Andy Umberger, Elizabeth Mathis, Meagan Tandy, Dylan Bruce

Filmas apraksts

Kravas vilciena mašīnista neuzmanības kļūdas dēļ vilciena sastāvs ar indīgām un toksiskām vielām ir uzņēmis ātrumu. Tas viens un nekontrolējams brāžas pa Pensilvānijas sliežu ceļiem. Dzelzceļa pārvadājumu kompānijas dispečeri dara ko var - koordinējot glābšanas dienestus, tie cenšas novērst katastrofu. Tomēr visi mēģinājumi apturēt vilcienu beidzas ar neveiksmi. Tikmēr vilciens strauji tuvojas pilsētai, kur sliežu ceļš met līkumu - tajā ar ātrumu 100 kilometri stundā, sastāvs apgāzīsies un vagoni ar indīgo kravu ietrieksies degvielas rezervuāros. Tikmēr cita vilciena mašīnists, par mata tiesu izvairījies no sadursmes ar nāvējošo vilciena sastāvu, pieņem lēmumu dzīties tam pakaļ, lai apturētu to.

 • Неуправляемый
 • Unstoppable
Neapturamais - Tony Scott
© 2010 20th Century Fox

Skaties filmas online treileri

Skaties filmas online

 • Likās filma nekas īpašs, nekas nenotiek, notikumi vienmuļi rit savu gaitu.... Bet beigās attapos, ka ar tādu interesi esmu skatījusies visu filmu, ka nemanīju nemaz, ka beigas pienākušas! Laba!
  zanere 20.02.2011. 10:12
 • Dramatiska,spraiga filma, kas līdz filmas beigām neļauj atslābināties.
  martins85k 09.01.2011. 19:12
 • Ļoti dinamiska filma.Teicami specefekti gan skaņu efekti
  dendijs 18.12.2010. 21:18