Kolombiana (2011) Colombiana

IMDB: 6.4

Žanrs

Spriedzes un piedzīvojumu
Drāmas
Trilleris

Režisori

Olivier Megaton

Aktieri

Zoe Saldana, Jordi Mollà, Lennie James, Amandla Stenberg, Michael Vartan, Cliff Curtis, Beto Benites, Jesse Borrego, Cynthia Addai-Robinson, Ángel Garnica, Ofelia Medina, Callum Blue, Sam Douglas, Graham McTavish, Charles Maquignon

Filmas apraksts

Ramias Katalejas Restrepo bērnību saulainajā Bogotā apēno traģiska nelaime - cietsirdīgi nonāvēti abi viņas vecāki. Tolaik 10 gadus vecā meitene bija galvenā baismīgā notikuma lieciniece, taču laimīgas nejaušības dēļ izbēga vecāku likteni un atrada pajumti pie sava tēvoča. Bērnības rēgu un atriebības kāres vajātā Kete izaug par aukstasinīgu profesionālu slepkavu, kas nemitīgi meklē vecāku nonāvētājus. Visi pavedieni ved pie Kolumbijas narkotiku barona Dona Lusija. Tikai viena stīga meitenes dzīvi vieno ar ikdienišķo cilvēku pasauli - mīļotais puisis, kuram nav ne mazāko aizdomu, par ko strādā viņa draudzene.

 • Коломбиана
 • Colombiana
Kolombiana - Olivier Megaton
© 2011 Sony Pictures

Skaties filmas online treileri

Skaties filmas online

 • Aizraujoss trilleris.
  katastrofa 25.09.2012. 15:40
 • neesmu spriedzes filmu cienītājs, bet šī bija laba. Dinamiska, visu laiku bija interesanti. Principā laba izklaidējoša filma, par spīti tam, ka kā jau visās amīšu spriedzes filmās mēs nevaram runāt par kaut kādiem "ticamības momentiem". Piekrītu par seksīgo zaķi galvenajā lomā..ir tā, ka pēc filmas paliek sajūta, ka kolumbianai gribētos pieredzēt vēl kādu daļu.
  meidejs 15.02.2012. 00:11
 • Filma laba - patreiz laikam modē filmas par jaunām sievietēm killerēm šitā šogad laikam ir jau trešā ko redzu.
  martins85k 26.12.2011. 18:58
 • Elpu aizraujošs šaujamgabals ar satriecoši sexīgu zaķi galvenajā lomā...
  dendijs 19.12.2011. 23:01